Atlas Proser

İvedik Organize Sanayi bölgesinde bulunan firmamız, kurucu ortaklarımızın, sektörden kazandıkları deneyim ve Atlas Copco firmasından gelen 20 yıllık tecrübeleri ile 2012 yılından bu yana müşterilerine kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmet sunmaktadır.

Firmamız, yağlı ve yağsız kompresörler, seyyar kompresörler, pistonlu kompresörler, gazlı ve kimyasal kurutucular, vakum sistemleri, hat filtreleri, yeni nesil basınçlı hava tesisatı (alüminyum komposit), ısı geri kazanım uygulamaları (energy recovery), kompresör odası dizayn ve kurulumu, enerji verimliliği çözümleri (kompresörünüze inverter uygulaması, basınçlı hava tesisatı tasarımı, merkezi kontrol) konularında tecrübeli ekibimizle birlikte kaliteli ve rekabetçi bir şekilde 7/24 hizmet vermektedir.

Bu perspektif ile Türkiye’nin İç Anadolu, Doğu Anadolu ve Karadeniz Bölgelerinin birçok yerinde satış sonrası bakım ve teknik destek hizmetlerinin yanı sıra, firma bünyemiz altında birçok ithal ve yerli kompresör markasının genel revizyon, arıza giderimi ve periyodik bakım hizmetleri, hızlı, garantili ve ekonomik bir şekilde yapılmaktadır.


Vizyonumuz

Sektörde ilgili gelişmeleri yakından takip ederek, kendi sisteminde en uygun zamanda uygulanabilirliği sağlayarak, teknik servis ile ilgili müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde karşılayan ve kendini sürekli geliştirmeye odaklanmış, örnek bir kuruluş olmaktır. Servis konusunda tecrübenin yanında, müşteri ihtiyaç ve taleplerine göre yedek parça temini konusunda da oldukça geniş ürün yelpazesine sahiptir.


Misyonumuz

Vizyonumuz doğrultusunda her türlü ticari, ahlaki, hukuki kurallara saygılı ve bu kuralları harfiyen yerine getiren; müşterilerine, çalışanlarına ve ilişki içerisinde bulunduğu tüm kesimlere katkılarını sürekli olarak geliştiren, dinamik ve devamlı bir organizasyon olmaktır.